Mini Cart

Teratai Kurung In Grey *Free Postage

RM85.00

BUY 2 RM80 /pc – Free Postage

Size

  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
Clear
SKU: N/A Categories: ,

DESCRIPTION

Zahra Kurung adalah di bawah koleksi (Readymade/Ready To Wear)  adalah baju kurung mampu milik yang sangat sesuai untuk digayakan ketika Hari raya mahupun kenduri atau rumah terbuka

Potongan ringkas, A-Cut di jamin tidak sempit dia bahagian perut mahupun pinggul. 

Menggunakan fabrik Cotton crepe dan como crepe.   Fabrik ini tidak mudah kedut serta sejuk apabila di gayakan

Bermotif floral buat Cik Puan kekal tampil ceria dan menarik  sepanjang hari. 

Tidak melekap di badan buatkan ianya memang sangat sesuai di pakai ketika berjalan-jalan mahupun ketika  menghadiri majlis agama atau kuliah

Printed fabrik dengan bermotifkan daun kecil kelihatan yang sweet dan manis menyerlahkan lagi penampilan.

2 IN 1

Bahagian top boleh dipakai dengan skirt mahupun palazzo. Ianya mempunyai 2 fungsi. Skirt juga boleh di gayakan bersama blouse yang sesuai

Sememangnya kedua-duanya mudah suai padan dengan skirt atau seluar

Bahagian tangan berlayer dan kaki baju adalah berlayer . Bahagian tangan bell sleeve kelihatan sangat menarik. Selain memudahkan untuk ambil wudhuk. Pastinya menjimatkan masa ketika mengambil wudhuk. Di samping ianya sebagai perincian yang nampak sangat menarik

Detail Ringkas:

  • Potongan Blouse – A-cut
  • Potongan Skirt – Duyung
  • Mudah ambil wudhuk dengan bhagian tangan – Bell Sleeve
  • Bahagian leher bulat
  • Menggunakan Printed Fabrik kombinasi cotton crepe dan como crepe
  • Terdapat saiz S,M,L,XL,2XL
  • 7 pilihan warna

Opacity Level For Blouse : 5
Opacity Level For Skirt :4

Level 1 is totally see-through that needs to cover the body.
Level 2 is see-through that might need an inner to cover the body depending on the colour.
Level 3 is semi see-through that needs double layer to cover the body.
Level 4 is almost opaque and does not need double layer to cover the body.
Level 5 is totally opaque.

SHIPPING

We post all orders from Monday to Friday (Except Sat , Sun & Public Holiday) Our courier service is a next day delivery service Orders made on Friday, after 9pm will only be shipped on Monday.If you do not receive their order within 3-5 working days, please contact sale.hanatajuddin@gmail.com to track your order.Tracking numbers 

Tracking numbers are emailed once posted

For More info Click Here

TOP (INCH)SMLXL2XL
BAHU14.5151616.517
KETIAK2021212425
TANGAN2222222323
DADA3638404648
PINGGANG3638434446
PINGGUL3840444950
LABUH293030.53131.5

BOTTOM (INCH)FREE SIZEMFREE SIZEFREE SIZEFREE SIZE2XL
PINGGANG23~3423~3423~3423~3428~40
PINGGUL4444444448
LABUH39.539.539.539.540