ENJOY YOUR FREE SHIPPING!

Mini Cart

Pockettee In Olive Green

RM89.00

Size

  • S
  • M
  • L
  • XL
Clear

DESCRIPTION

Tshirt muslimah yang tidak pernah mengecewakan ! Menggunakan fabrik tshirt yang tidak perlu iron serta sesuai di gayakan ke mana-mana sahaja. Warna polos memudahkan Cik Puan untuk ‘mix and match’ serta tidak kelihatan terlalu sarat. Sesuai untuk gaya santai dan aktiviti tidak formal. Bahagian ‘pocket’ di sebelah kiri dan kanan berfungsi untuk meletakkan handphone atau kunci kereta. Ada juga yang berjalan sambil meletakkan tangan pada kedua-dua belah ‘pocket’ dengan penuh gaya. Pada sesi photoshoot ini kami membuat 2 pengayaan tudung kerana tshirt ini sesuai dengan penggayaan shawl mahupun tudung bawal!

MEASUREMENT (INCH)SMLXL
SHOULDER151515.516
CHEST36384042
SLEEVE22.522.52323
WRIST11111111
ARMPIT17171920
WAIST37384042
HIP40414244
LENGTH30313233

Measuring Tips We measure each item from side seam to side seam, on a flat surface. Please consider the fabric content of each item, as fabric containing stretch may have give. Bust Measure around the fullest part of your bust making sure the tape fits comfortably and is parallel to the floor. Waist Measure around the narrowest part of your waist below your rib cage and above the hips making sure the tape fits comfortably and is parallel to the floor. Hips Measure around the widest part of your hips below your waist and above your thigh making sure the tape fits comfortably and is parallel to the floor.